allegro kilka produktow od jednego sprzedawcy

Allegro – wyszukiwanie kilku przedmiotów u jednego sprzedawcy

Zakup kilku przedmiotów na Allegro od jednego sprzedawcy pozwala w prosty sposób zaoszczędzić pieniądze na wysyłce. Na szczęście już nie musisz przeglądać zasobów wszystkich sklepów na Allegro, aby wybrać najlepszy. Z pomocą przychodzi bezpłatne internetowe narzędzie AlleWybor.

AlleWybor – o stronie

AlleWybor.pl to strona, na której można wyszukać nawet do 8 przedmiotów od jednego sprzedawcy. Wynikiem wyszukiwania są sklepy na Allegro, które zawierają wszystkie szukane produkty. Oczywiście posortowane od najtańszych do najdroższych. Użytkownik może zdecydować m. in. czy interesują go oferty SMART, nowe produkty lub produkty Kup Teraz (bez licytacji).

Przykład

Załóżmy, że chcesz kupić 3 gry na konsolę PlayStation 4 – NBA 2k19, The Last of Us i Rayman Legends. Wpisuję każdą grę w osobne pole.

wyszukiwanie gier na ps4

Kliknij „Szukaj” i spójrz na oferty:

wyniki wyszukiwania allegro

Jak widać, najlepszą ofertę prezentuje sprzedający GRYMEL_PL.

Ważne!

Przypominam, że w pakiecie SMART nie płacisz za przesyłkę od sprzedawców SMART dla zamówień o wartości co najmniej 40 zł. Jeśli każdy szukany produkt kosztuje więcej niż 40 zł i masz aktywny pakiet SMART, to niekoniecznie najlepszą ofertę podpowie AlleWybor. Sprawdź również pojedynczo ceny każdego z produktów i wtedy podejmij decyzję. W naszym przykładzie, jeśli wszyscy sprzedający mają ofertę SMART, to pierwsze dwie gry kupilibyśmy od GRYMEL_PL, a trzecią od MOBISOFT_BLO_PL.

Pole do rozwoju

AlleWybor nie jest, niestety, narzędziem idealnym. Zazwyczaj wyniki są satysfakcjonujące, ale zdarzają się też nietrafione podpowiedzi. Kolejną zauważalną rzeczą jest czas wyszukiwania, który może wynosić nawet kilkadziesiąt sekund. Chociaż nigdy nie czekałem dłużej niż kilka sekund, to i tak odczułem, że nie jest to wyszukiwanie „natychmiastowe”, do którego przyzwyczaiłem się na innych stronach.

Na stronie głównej znajdziesz informacje o funkcjonalnościach, które nie zostały jeszcze wdrożone. Wyglądają bardzo obiecująco np. wybór lokalizacji sprzedawcy, czy też określenie przedziału cenowego. Uważam, że warto śledzić rozwój tego narzędzia.

Alternatywy

Oprócz AlleWybor.pl istnieją jeszcze 2 narzędzia stworzone do wyszukiwania produktów u jednego sprzedawcy – KtoMaWszystko.pl oraz AlleKoszyk.pl. Zachęcam do samodzielnego przetestowania wszystkich trzech stron i oczywiście dodanie do zakładek na przyszłość. 😉


Dziękuję za wytrwałość w czytaniu. 😉 Wiedz, że Twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne. Czy uważasz, że te porady są przydatne? Jakie odczucia masz po przeczytaniu tego wpisu? Z pewnością masz dla mnie cenne uwagi – podziel się nimi ze mną w komentarzu. Nie zapomnij zapisać się na NEWSLETTER, aby być na bieżąco z nowymi wpisami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o blogu SmartPortfel.pl to zapraszam do zakładki O Stronie.

Podziel się tym wpisem ze swoimi znajomymi na Facebooku:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką.