Witaj!

Porządki w portfelu (i nie tylko), czyli jak się ogarnąć?

Pierwszy wpis tego bloga nie powinien być dla nikogo niespodzianką. Jeśli jednak tytuł Cię zaskoczył, to… prawdopodobnie właśnie Tobie przyda się to, o czym przeczytasz. Być może nigdy wcześniej nie zastanawiałeś się, Czytelniku, jak zapanować nad swoim portfelem albo brakowało Ci do tego motywacji. To nic złego – wiem, jakie to trudne. Spróbuj jeszcze raz, a ja pomogę Ci w tym najlepiej jak potrafię.

Zapraszam Cię do zainteresowania się tematami finansów, technologii, rozwoju i optymalizacji. Wprowadzę Cię w ten świat – obiecuję pisać o wszystkim zrozumiale, chociaż nie zawsze krótko i czasem z przymrużeniem oka. Pamiętajmy jednak, że…

Nie ma nic za darmo

Wow, już brzmi strasznie. Spokojnie, nie chcę od Ciebie pieniędzy, a jedynie proszę o dzielenie się w komentarzach i wiadomościach prywatnych przemyśleniami odnośnie wpisów. KONSTRUKTYWNA krytyka mile widziana, słowa otuchy, jeszcze milej. 😉

Najlepiej byłoby od razu przejść do spraw związanych ze zwiększaniem dochodów, ale najpierw musimy uporządkować wszędobylski chaos. Jeśli uważasz, że nie potrzebujesz niczego porządkować, to jesteś w błędzie, bo zawsze może być lepiej. 🙂 Jestem przekonany, że na tym blogu pojawią się wpisy, które Cię zainteresują.

Finanse – plan na start

W sekcji finansowej poruszę między innymi takie tematy:

  • zarządzanie pieniędzmi oraz budżetem
  • optymalna spłata długów
  • ograniczenie kosztów i pomysły na oszczędności
  • zwiększenie zarobków + przykłady na natychmiastowy zarobek
  • możliwości pomnożenia posiadanych pieniędzy

Postaram się łagodnie wprowadzić Cię w świat finansów osobistych. Już teraz zapraszam Cię do polubienia stron SmartPortfel.pl w mediach społecznościowych:

Facebook
Instagram
Twitter
YouTube

Inne tematy

Nazwa bloga sugeruje, że będą się tutaj pojawiać jedynie tematy finansowe, co nie do końca jest prawdą. Oprócz finansów, na pewno pojawi się dużo zagadnień związanych z technologią i zarządzaniem oraz recenzji ciekawych książek, filmów, produktów. Docelowo liczę, że dzięki temu blogowi otrzymasz realną wartość, którą zauważysz w codziennym życiu, a czytanie kolejnych wpisów będzie dla Ciebie przyjemnością.

Jak podoba Ci się pomysł na bloga? Czego chciałbyś się nauczyć? Koniecznie daj znać w komentarzu. 🙂

No to zaczynamy!

Podziel się tym wpisem ze swoimi znajomymi na Facebooku:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką.