Jak usunąć konto facebook twitter spotify

Jak usunąć konto Facebook, Instagram, Google i inne?

Zazwyczaj założenie konta na stronie WWW trwa mniej niż 20 sekund. Proces musi być łatwy, aby użytkownik nie zniechęcił się już na początku przygody z serwisem. Usunięcie konta to często zupełnie inna bajka. Opcja ta jest głęboko zakopana w ustawieniach, a samo usunięcie trzeba czasem potwierdzać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Gdzieniegdzie jest to nawet niemożliwe! Ktoś wpadł na pomysł stworzenia strony, na której będą zebrane informacje o usuwaniu konta na różnych stronach. Uważam, że to świetna sprawa! Można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. 😉 Sprawdź, jak usunąć konto Facebook, Instagram, Google i inne!

Z tego wpisu dowiesz się m. in.

  • jak usunąć konto Facebook?
  • usunięcie konta Google
  • Spotify usunięcie konta
  • jak usunąć konto Twitter?
  • usunięcie konta Instagram

Dlaczego miałbym usuwać konto?

To proste – w ramach porządków i ochrony swoich danych. Wycieki, to w dzisiejszym świecie nic nowego, o czym możesz przekonać się czytając ten wpis. Dane możesz częściowo zabezpieczyć podczas zakładania konta (również o tym pisałem), ale gdy stracisz zaufanie do strony, pozostanie już tylko usunięcie konta.

Katalog linków do usunięcia konta

Aby usunąć konto w jakimkolwiek ogólnoświatowym serwisie, wystarczy udać się na stronę https://justdeleteme.xyz/pl i poszukać odpowiedniej nazwy.

Jak usunąć konto Facebook

Strony są prezentowane w formie prostokątów z paskiem. Kolor paska oznacza poziom trudności usunięcia konta: zielony – łatwe, żółty – średnie, czerwony – trudne, czarny – niemożliwe. Strony są ułożone alfabetycznie i oprócz linku do strony, na której można usunąć konto zawierają też krótki opis w języku angielskim z informacją, co dokładnie należy zrobić.

Przykład – jak usunąć konto na Spotify?

Na początku należy wpisać w wyszukiwarce nazwę strony z kontem do usunięcia (Spotify) i w znalezionym prostokącie kliknąć na „Pokaż info”.

Usunięcie konta Facebook

Jak widać w instrukcji, najpierw trzeba zrezygnować z subskrypcji (o ile konto na Spotify jest w wersji Premium), następnie usunąć swoje playlisty i na końcu zamknąć konto klikając w nazwę „Spotify” na żółtym pasku. Proste. 🙂 Procedura usunięcia przy użyciu JustDeleteMe.xyz jest zawsze taka sama: znajdź stronę, przeczytaj instrukcję, kliknij w link, GOTOWE! 🙂


Dziękuję za wytrwałość w czytaniu. 😉 Wiedz, że Twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne. Czy uważasz, że te porady są przydatne? Jakie odczucia masz po przeczytaniu tego wpisu? Z pewnością masz dla mnie cenne uwagi – podziel się nimi ze mną w komentarzu. Nie zapomnij zapisać się na NEWSLETTER, aby być na bieżąco z nowymi wpisami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o blogu SmartPortfel.pl to zapraszam do zakładki O Stronie.

Podziel się tym wpisem ze swoimi znajomymi na Facebooku:

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie nigdzie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką.